Zápisínk

My presents :3

1. dubna 2013 v 20:10 | Misery
Jsem tu se slíbeným článkem s fotkami dárků co jsem dostala(zatím) :D
Předem chci říct, že jsem za všechny dárky vděčná včetně peněz :)
Peněženka je opravdu nádherná a nemůžu se ni vynadívat! Pokud máte zájem o podobný tip, tak hledejte na fler.cz/svadlenka. Jsem za ni opravdu šťastná!! Další jsou 2 knihy. Terapie láskou je můj opravdu oblíbený film a i obsazení herců je super. Upíří deníky sleduji i jako seriál a musím říct, že jsou to 2 odlišné verze. Ani mě to tak nemrzí, jen nevím co je lepší, protože mě baví oboje. A Upíří deníky už mám dočtené... REKORD?! Polštářečky jsou tak roztomilé a ta sova mi připomíná Angry birds :3 Dále jsem dostala sprchový gel C-THRU(pearl garden)+deodorant stejné značky i vůně, kuličkový deodorant Shelley, náušnice, žlutý lak, pudr, růžovou mikinu od Tchibo(áno... Tchibo), spóustu čokolády, 3 přání a nějaké ty peníze. No jo, zacházím až do detailů :) Jsem strašně ráda za všechny dárky a moc si jich vážím! Velikonoce? To, čeho jsem se obávala se naštěstí nestalo a přišli asi 4 děcka a 2 dospělí, takže super a asi nejneotravné Velikonoce!
A jaký byl váš nejoblíbenější/nejlepší dárek k narozeninám?
Co si přeješ? (nemusí být k narozeninám)
Jaké byly Velikonoce u vás?
..........
Na závěr posr*** sníh!

I am older!

31. března 2013 v 18:31 | Misery
Tak od 2hod. 29.3. už mi je 14!! Jsem o rok starší a sama tomu nevěřím i když nevím proč.. Zrovna teď nemám svůj notebook, a proto sem dám fotky toho co jsem dostala až příští týden, možná dřív, podle toho, kdy mi půjde internet na mém notebooku.
Teď k Velikonocím... Nikdo nezmění můj názor na to, že jsou strašné! Nesnáším je hlavně proto, protože celý tenhle svátek mi nedává smysl. a taky nemá smysl. Jen můj názor :) Teď z nich mám strach. To pochopí jen moje nej kamarádka(možná ne).
Myslím, že bych se pro dnešek už(možná) rozloučila :)

604173_334975046624739_1631837020_n_large

Jeden tah za druhým a... čmuch :3

27. března 2013 v 18:04 | Misery
27.3.2013
Dnes jsem zažila několik málo i hodně věcí... Špatných i dobrých. Začneme špatnými, ať nás ty dobré nakonec rozradostní :)
1. psali jsme ve škole písemku a já se modlím ať to mám aspoň za 2, 2. Dnes přišel na konci školy(když jsem šla na oběd) do školy můj bývalý kluk, který hnusně urazil mou sestřenici. Když jsem kolem něj šla poprvé tak se na mě čuměl, ani nevím proč. Podruhé, když jsem šla ze šatny tak na mě ten ***** ještě volal. Ignorovala jsem ho. Možná jsem udělala správně. Možná jsem se měla otočit, nakráčet k němu a dát mu kopačky ještě jednou do jeho slabin, nebo jen pořádnou facku. Za slova, ani podělané ,,Ahoj" mi už nestojí.
Více v celém článku :) ↓
 
 

Reklama
layout by: Misery
opened: 23.3.2013
Welcome :) I will be happy when you come back :)